Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw do wysyłki plakatów

Zestaw do wysyłki plakatów
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 54,58 zł
49,99 zł

Dobierz do zestawu:


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do zapakowania, zabezpieczenia i bezpiecznego przesłania Twoich plakatów, prac, map, dokumentów. 
Łatwo niszczące się, a jednocześnie ważne dla Ciebie rzeczy będą dobrze zabezpieczone i unikniesz ryzyka zniszczenia delikatnych materiałów.

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu do wysyłki plakatów wchodzą:
Tuby tekturowe idealnie nadają się do przechowywania i transportu: dokumentów, prac plastycznych, rysunków architektonicznych, map, plakatów, kalendarzy, artykułów reklamowych oraz innych grafik bez konieczności ich zaginania. Zapakujesz w nie wszystkie wąskie i długie rzeczy, np. wędkę, dzięki temu będzie zabezpieczona przed uszkodzeniem. Wykorzystywane są również jako tuleje do nawijania na nie tkanin, materiałów, taśm, tapet na czas transportu i przechowywania, dzięki temu rzeczy zachowują swoje walory (nie są pozaginane).
Zabezpieczają rzeczy przed wypadnięciem z tub.
  • 1x folia stretch mini ( czarna) – z poręczną rączką, dzięki której szybko i łatwo zabezpieczysz każdą rzecz.   wytrzymała i łatwa w użyciu folia stretch do ręcznego pakowania lub zabezpieczania rzeczy na czas transportu i przechowywania. Jest kleista, dzięki temu dobrze przystaje do oklejanych przedmiotów i rozciągliwa, co oznacza większą wydajność. Dyskretna - czarny kolor maskuje zawartość przesyłki, co zwiększa bezpieczeństwo transportu i przechowywania wartościowych rzeczy. Niezwykle poręczna i łatwa w użyciu.
  • 1x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • komplet naklejek "NIE RZUCAĆ" (10szt.)-  etykiety ostrzegawcze, to naklejki, które mocno przylegają do wszystkich powierzchni. Przyklejenie ich do przesyłki zwiększa bezpieczeństwo Twoich rzeczy w trakcie transportu i przechowywania.
MEGA zestaw przeprowadzkowy
MEGA zestaw przeprowadzkowy

1 172,63 zł 999,99 zł

Zestaw zabezpieczający
Zestaw zabezpieczający

54,76 zł 49,99 zł

Zestaw biurowy
Zestaw biurowy

220,61 zł 199,99 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt