Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw zabezpieczający

Zestaw zabezpieczający
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 54,76 zł
49,99 zł

Dobierz do zestawu:


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do prawidłowego spakowania i bezpiecznego transportu Twoich delikatnych i cennych rzeczy. Nigdy więcej stresu związanego z obawą o drogie Ci przedmioty!

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu zabezpieczającego wchodzą:
  • 20 mb folii pęcherzykowej (bąbelkowej) o szer. 1m, zabezpieczy przed zarysowaniami, wstrząsami i uderzeniami rzeczy kruche i delikatne np. szkło, lustra, meble, sprzęt RTV i AGD itp.
  • 1kg papieru do pakowania - 1kg papieru odpowiada ok. 23 szt. arkuszom o wym. 80x120cm. Posiada atest PZH, w związku z tym może mieć styczność z żywnością. Łatwy do zgniatania - nadaje się doskonale do owijania przedmiotów, takich jak: zastawa stołowa, szkło, porcelana, ceramika.
  • 1x folia stretch czarna - rolka o szerokości 50 cm i długości 120 mb. Dyskretna - czarny kolor maskuje zawartość przesyłki, co zwiększa bezpieczeństwo transportu i przechowywania wartościowych rzeczy. Zabezpiecza kartony i inne przedmioty, np. meble, przed warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami.
  • 1x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x nożyk - dzięki niemu łatwo i szybko przetniesz taśmę pakową, folię bąbelkową. Precyzyjnie rozetniesz karton i inne paczki. Często używany do cięcia tapet, papieru i jako niezbędnik w różnych pracach domowych. Kilka segmentów ostrza umożliwia długie i skuteczne użytkowanie.
Marker
Marker

1,99 zł

Folia ochronna
Folia ochronna

1,99 zł

Zestaw biurowy
Zestaw biurowy

220,61 zł 199,99 zł

Mały zestaw przeprowadzkowy
Mały zestaw przeprowadzkowy

149,66 zł 129,99 zł

Zestaw wysyłkowy
Zestaw wysyłkowy

111,74 zł 99,99 zł

Zestaw Modowy
Zestaw Modowy

335,83 zł 299,99 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt