MINI zestaw przeprowadzkowy

MINI zestaw przeprowadzkowy
Availability: In stock
Dispatch: 24h, info

Price: 126,00 zł
115,00 zł


Qty.
Nie musisz pamiętać o wszystkim, bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do spakowania, zabezpieczenia i przechowywania rzeczy, w czasie małego remontu lub przeprowadzki.

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%

Uzupełnieniem zestawu jest karton szafa – idealna do pakowania, transportu i przechowywania garderoby: płaszczy, kurtek marynarek, koszul, spodni, sukienek, odzieży  sezonowej lub rzadko używanej, a także rzeczy o dużych gabarytach: wózki dziecięce, nosidełka.

W skład MINI zestawu przeprowadzkowego wchodzą:
  • 5x duży karton klapowy z nadrukiem firmowym Less Mess Storage (45x60 cm; wys.45 cm), uchwyty na ręce - ułatwią przenoszenie.  Odpowiednie do zapakowania rzeczy lekkich, takich jak: pościel, koce, zabawki czy odzież.
  • 5x mały karton klapowy z nadrukiem firmowym Less Mess  Storage (35x40 cm; wys.40 cm), uchwyty na ręce - ułatwią przenoszenie. Kartony są  idealne do spakowania przedmiotów ciężkich takich jak: książki, segregatory, małe AGD, szkło, zastawa stołowa czy też drobne rzeczy osobiste.
  • 1x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage - taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x folia stretch mini (czarna) – z poręczną rączką, dzięki której szybko i łatwo zabezpieczysz każdą rzecz.   Wytrzymała i łatwa w użyciu folia stretch do ręcznego pakowania lub zabezpieczania rzeczy na czas transportu i przechowywania. Jest kleista, dzięki temu dobrze przystaje do oklejanych przedmiotów i rozciągliwa, co oznacza większą wydajność. Dyskretna - czarny kolor maskuje zawartość przesyłki, co zwiększa bezpieczeństwo transportu i przechowywania wartościowych rzeczy. Niezwykle poręczna i łatwa w użyciu.
  • 1x nożyk -  dzięki niemu łatwo i szybko przetniesz taśmę pakową, folię bąbelkową. Precyzyjnie rozetniesz karton i inne paczki. Często używany do cięcia tapet, papieru i jako niezbędnik w różnych pracach domowych. Kilka segmentów ostrza umożliwia długie i skuteczne użytkowanie.
  • 1x marker - do opisania zawartości kartonów, dzięki temu szybko odnajdziesz karton, którego właśnie potrzebujesz.
Renovation Kit
Renovation Kit

289,00 zł 260,00 zł

Large Moving Kit
Large Moving Kit

389,00 zł 350,00 zł

Small Moving Kit
Small Moving Kit

216,00 zł 195,00 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Contact
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Login | Register About Us Paymant & Shipment Terms and Conditions Polityka prywatności Cookies FAQ Contact