Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw zabezpieczający

Zestaw zabezpieczający
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 66,00 zł
56,00 zł

Dobierz do zestawu:


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do prawidłowego spakowania i bezpiecznego transportu Twoich delikatnych i cennych rzeczy. Nigdy więcej stresu związanego z obawą o drogie Ci przedmioty!

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu zabezpieczającego wchodzą:
  • 20 mb folii pęcherzykowej (bąbelkowej) o szer. 1m, zabezpieczy przed zarysowaniami, wstrząsami i uderzeniami rzeczy kruche i delikatne np. szkło, lustra, meble, sprzęt RTV i AGD itp.
  • 1kg papieru do pakowania - 1kg papieru odpowiada ok. 23 szt. arkuszom o wym. 80x120cm. Łatwy do zgniatania - nadaje się doskonale do owijania przedmiotów, takich jak: zastawa stołowa, szkło, porcelana, ceramika.
  • 1x folia stretch czarna - rolka o szerokości 50 cm i długości 120 mb. Dyskretna - czarny kolor maskuje zawartość przesyłki, co zwiększa bezpieczeństwo transportu i przechowywania wartościowych rzeczy. Zabezpiecza kartony i inne przedmioty, np. meble, przed warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami.
  • 1x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x nożyk - dzięki niemu łatwo i szybko przetniesz taśmę pakową, folię bąbelkową. Precyzyjnie rozetniesz karton i inne paczki. Często używany do cięcia tapet, papieru i jako niezbędnik w różnych pracach domowych. Kilka segmentów ostrza umożliwia długie i skuteczne użytkowanie.
Zestaw wysyłkowy
Zestaw wysyłkowy

126,00 zł 107,00 zł

Zestaw biurowy
Zestaw biurowy

244,00 zł 207,00 zł

Mały zestaw przeprowadzkowy
Mały zestaw przeprowadzkowy

164,00 zł 139,00 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt