Twój koszyk jest pusty
Duży zestaw przeprowadzkowy
291,00 zł
247,00 zł
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw wysyłkowy

Zestaw wysyłkowy
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 126,00 zł
107,00 zł

Dobierz do zestawu:


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do spakowania i zabezpieczenia małych przedmiotów na czas transportu. Twoje rzeczy już nigdy nie będą narażone na ryzyko uszkodzeń w czasie wysyłki.

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu wysyłkowego wchodzą:
  • 20x karton szary mini - karton klapowy o wymiarach 35x25 cm; wys.20 cm. Wykonany z szarej tektury trzywarstwowej fala C.  Idealny do wysyłki i przechowywania asortymentu o małych gabarytach takich jak: kubki, szklanki, kieliszki, pamiątki, płyty CD oraz próbek materiałów firmowych, gadżetów reklamowych.
  • 3x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x paker - dyspenser ręczny do zaklejania kartonów i innych przedmiotów - usprawnia i skraca czas pracy, a jednocześnie zmniejsza zużycie taśmy. Przydatny, gdy trzeba zakleić dużą ilość kartonów. Wykonany jest z połączenia metalu z tworzywem sztucznym, co sprawia, że dyspenser jest wytrzymały, lekki, a dodatkowo łatwy w obsłudze.
  • komplet naklejek "NIE RZUCAĆ" (10szt.)-  etykiety ostrzegawcze, to naklejki, które mocno przylegają do wszystkich powierzchni. Przyklejenie ich do przesyłki zwiększa bezpieczeństwo Twoich rzeczy w trakcie transportu i przechowywania.
Zestaw Modowy
Zestaw Modowy

356,00 zł 303,00 zł

Duży zestaw przeprowadzkowy
Duży zestaw przeprowadzkowy

291,00 zł 247,00 zł

Mały zestaw przeprowadzkowy
Mały zestaw przeprowadzkowy

164,00 zł 139,00 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt