Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw wysyłkowy

Zestaw wysyłkowy
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 111,74 zł
99,99 zł

Dobierz do zestawu:


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów opakowaniowych niezbędnych do spakowania i zabezpieczenia małych przedmiotów na czas transportu. Twoje rzeczy już nigdy nie będą narażone na ryzyko uszkodzeń w czasie wysyłki.

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu wysyłkowego wchodzą:
  • 20x karton szary mini - karton klapowy o wymiarach 35x25 cm; wys.20 cm. Wykonany z szarej tektury trzywarstwowej fala C.  Idealny do wysyłki i przechowywania asortymentu o małych gabarytach takich jak: kubki, szklanki, kieliszki, pamiątki, płyty CD oraz próbek materiałów firmowych, gadżetów reklamowych.
  • 3x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x paker - dyspenser ręczny do zaklejania kartonów i innych przedmiotów - usprawnia i skraca czas pracy, a jednocześnie zmniejsza zużycie taśmy. Przydatny, gdy trzeba zakleić dużą ilość kartonów. Wykonany jest z połączenia metalu z tworzywem sztucznym, co sprawia, że dyspenser jest wytrzymały, lekki, a dodatkowo łatwy w obsłudze.
  • komplet naklejek "NIE RZUCAĆ" (10szt.)-  etykiety ostrzegawcze, to naklejki, które mocno przylegają do wszystkich powierzchni. Przyklejenie ich do przesyłki zwiększa bezpieczeństwo Twoich rzeczy w trakcie transportu i przechowywania.
Marker
Marker

1,99 zł

Folia ochronna
Folia ochronna

1,99 zł

Zestaw zabezpieczający
Zestaw zabezpieczający

54,76 zł 49,99 zł

Zestaw remontowy
Zestaw remontowy

154,80 zł 129,99 zł

Zestaw Modowy
Zestaw Modowy

335,83 zł 299,99 zł

MEGA zestaw przeprowadzkowy
MEGA zestaw przeprowadzkowy

1 172,63 zł 999,99 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt