Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Zestaw remontowy

Zestaw remontowy
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 289,00 zł
260,00 zł


Ilość
Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy zestaw materiałów niezbędnych w czasie remontu. Dzięki tym produktom zabezpieczysz rzeczy w domu i biurze przed kurzem, obiciami i nieumyślnymi uszkodzeniami powierzchni.

Dodatkowo kupując ten zestaw produktów oszczędzasz do 15%.

W skład zestawu remontowego wchodzą:
  • 10x koc ochronny – wymiary 240 x 150cm. Koc wykonany jest z włókniny bawełnianej, obszytej owerlokiem. Koce ochronne świetnie nadają się do owijania i łagodzenia wstrząsów transportowanych przedmiotów. Zabezpieczają też delikatne rzeczy na czas przeprowadzki, remontu lub dłuższego przechowywania. Warto użyć je np. do przesuwania ciężkich rzeczy po podłodze - ochroni ją to przed niechcianymi zarysowaniami. Koce można wykorzystać również do zmywania podłogi.
  • 5x folia ochronna - wykonana z wytrzymałej, przezroczystej folii o wymiarach 4x5m.  Doskonale zabezpieczy różne powierzchnie podczas prac remontowych. Ochroni przed brudem, kurzem, wilgocią oraz zarysowaniami Twoje meble i podłogi.
  • 1kg papieru do pakowania - 1kg papieru odpowiada ok. 23 szt. arkuszom o wym. 80x120cm. Łatwy do zgniatania - nadaje się doskonale do owijania przedmiotów, takich jak: zastawa stołowa, szkło, porcelana, ceramika.
  • 2x rekawice nakrapiane - rękawice wykonane z dzianiny z jednostronnym nakropieniem zakończone ściągaczem. Chronią i doskonale dopasowują się do dłoni. Są antypoślizgowe - zapewniają dobrą chwytność podczas przenoszenia rzeczy. Dzięki połączeniu bawełny z poliestrem są bardziej wytrzymałe i przewiewne.
  • 1x taśma kauczukowa z nadrukiem firmowym Less Mess Storage, taśma pakowa do kartonów i innych przedmiotów, gwarantuje solidne ich zaklejenie, dodatkowo logo firmowe daje pewność, że Twój pakunek nie zostanie naruszony.
  • 1x nożyk - Dzięki niemu łatwo i szybko przetniesz taśmę pakową, folię bąbelkową. Precyzyjnie rozetniesz karton i inne paczki. Często używany do cięcia tapet, papieru i jako niezbędnik w różnych pracach domowych. Kilka segmentów ostrza umożliwia długie i skuteczne użytkowanie.
Zestaw biurowy
Zestaw biurowy

304,00 zł 275,00 zł

Duży zestaw przeprowadzkowy
Duży zestaw przeprowadzkowy

389,00 zł 350,00 zł

MINI zestaw przeprowadzkowy
MINI zestaw przeprowadzkowy

127,00 zł 115,00 zł

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt