Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Domek z kartonu 115 x 95 x 147 cm

Domek z kartonu 115 x 95 x 147 cm
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h, info

Cena: 98,00 zł
64,00 zł


Ilość

Odbiór osobisty Domku z kartonu możliwy jedynie w oddziale przy Al. Krakowskiej 271 - w Warszawie.

Wymiary domku po złożeniu: 115x95x147 cm
Wymiar paczki: 110 x 10 x 60 cm
Cena : 98zł brutto / 1szt.

Domek z tektury do samodzielnego złożenia i pomalowania jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka - sprawdzi się zarówno w domu, przedszkolu jak i w ogrodzie. Dziecko przy tworzeniu domku ma okazję wykazać sie kreatywnością, rozwijać własną inwencję twórczą i wyobraźnię.

  • daj do ręki farbki, kredki, pisaki - nie uwierzysz ile atrakcji da dzieciakom taki domek,
  • idealny do domu, na werandę czy ogrodu,
  • zabawka edukacyjna przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania ; zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój.

Karton domek posłuży Twojemu dziecku jako miejsce do wspaniałej i długiej zabawy. Dzięki specjalnemu szyldowi i ladzie może być również kawiarenką czy budką z jedzeniem. Dodatkowo na jednej ze ścian znajdują się doniczki z kwiatkami, a na drzwiach skrzynka na lisy. Okna domku również mają możliwość otwierania.

Domek składa się z 6 głównych elementów stanowiących konstrukcję oraz 21 dodatkowych elementów łączących oraz ozdobnych. Domek można z łatwością również rozkładać i przechowywać.
Domek sprzedawany jest w częściach umieszczonych w paczce o wymiarach : 110x10x60 cm. W paczce znajduje się instrukcja ułatwiająca złożenie domku, czas złożenia to ok. 15 minut.
Produkt jest wykonany z wytrzymałej tektury, fala EB o grubości 4mm oraz tektury trzywarstwowej, fala B. W paczce znajdują się również elementy umożliwiające połączenie dwóch domków.

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt