Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Czy muszę  dokonywać  zakupu przez sklep internetowy czy najpierw mogę zobaczyć produkt i decyzję podjąć na miejscu/w sklepie stacjonarnym?
Jeśli potrzebujecie Państwo zapoznać się z wybranym produktem przed zakupem - zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. Tam dokonasz zakupów „od ręki” bądź zamówisz potrzebny towar, który dowieziemy pod wskazany adres.
Sklepy są czynne: poniedziałek - piatek 9:00-17:00
W zakładce Kontakt sprawdź jak do nas dojechać.

Jak długo będę oczekiwał na przesyłkę?
Przesyłki realizowane są przez nas dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub przesłaniu nam potwierdzenia nadania przelewu.
Dowóz na terenie Warszawy możliwy jest nawet tego samego dnia. Każdy zakup potwierdzamy telefonicznie i ustalamy dogodny termin dostawy.
Przesyłkę można odebrać osobiście w naszych oddziałach Less Mess Storage tego samego dnia lub w innym  dogodnym terminie.
Sklepy stacjonarne są czynne:
poniedziałek - piątek 9:00-17:00,
 
Czy jest możliwość zakupów hurtowych? W jaki sposób się to odbywa?
Oczywiście istnieje możliwość zakupów hurtowych. Za każdym razem uzgadniamy wówczas koszt przesyłki lub ustalamy możliwość odbioru osobistego zamówienia.
Jeżeli planujesz zakupy hurtowe skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów, aby sprawdzić dostępność i cenę produktów.

Czy jest możliwy odbiór osobisty?
Zamówiony towar można odebrać osobiście w jednym z oddziałów Less Mess Storage:
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

Chcę zapakować wózek dziecięcy do wysyłki - jakich materiałów potrzebuję?
Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów Less Mess Storage - na miejscu pomożemy zabezpieczyć przesyłkę tak, aby była bezpieczna podczas transportu. Wykorzystane zostaną materiały opakowaniowe dostępne w sklepie. Każda nietypowa przesyłka jest dla nas wyzwaniem, któremu potrafimy sprostać!

Czy produkujecie Państwo kartony pod konkretne zamówienie klienta?
W ofercie Less Mess Storage znajdują się kartony w kilku rozmiarach. Dobraliśmy je tak, aby spełniały najczęstsze oczekiwania klientów. Każdy z nich dostępny jest „od ręki”.

Mam do zapakowania niestandardową rzecz - co powinienem zrobić?
Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie pakowania! Zapraszamy do kontaktu - na pewno doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze opakowania dla każdej niestandardowej rzeczy. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z oddziałów Less Mess Storage - na miejscu łatwiej będzie dobrać niezbędne materiały do zapakowania każdej niestandardowej rzeczy.
.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt