Twój koszyk jest pusty
Packer
45,00 zł
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!
Less Mess Storage jest jednym z wiodących operatorów usług self storage w Europie. Less Mess Storage jest publiczną spółką giełdową notowaną na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych dla firm rozwijających się: TSX instead of Toronto (TSX-V; LMS).

Less Mess Storage to magazyny samoobsługowe typu self storage.
Obecnie w Polsce posiadamy 12 oddziałów – zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Trójmieście - sprawdź lokalizację

Less Mess Storage to nowoczesne i funkcjonalne  magazyny:
  • Wymiary pomieszczeń: od 0,5m² - 20m² - co umożliwia precyzyjne dopasowanie magazynu do potrzeb.
  • Indywidualny kod dostępu - umożliwia korzystanie z magazynu 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.
  • Każde pomieszczenie zabezpieczone jest indywidualnym alarmem i kłódką klienta. Tylko klient ma dostęp do wynajmowanego pomieszczenia.
  • Całodobowy monitoring, patrole ochrony oraz system kontroli dostępu - zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy.
  • Magazyny sa ogrzewane i wentylowane, utrzymywana jest stała wilgotność - dzięki temu można w nich przechowywać bardzo wymagające rzeczy.
Na terenie magazynu, do dyspozycji naszych Klientów jest winda towarowa, wózki paletowe i towarowe, które ułatwią transport rzeczy z samochodu do wynajętego pomieszczenia.

Oferujemy również usługi dodatkowe: obsługę przesyłek, wynajem regałów magazynowych, a także usługi transportowe naszych partnerów biznesowych.
Więcej na stronie: lessmess.storage


Less Mess Storage, to nie tylko magazyny, prowadzimy również sklepy z materiałami opakowaniowymi, w których w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment kartonów, taśm, folii bąbelkowej, stretch oraz wiele  innych materiałów, niezbędnych do pakowania, transportowania i przechowywania rzeczy.

Sklepy stacjonarne znajdują sie przy każdym z naszych oddziałów, czynne: poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00.

Dla Państwa wygody uruchomilismy również sklep internetowy, w którym właśnie  mamy przyjemność Państwa gościć :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Po dokonaniu zakupu, rzeczy zostaną dostarczone we wskazane miejsce, co zaoszczędzi Państwa czas.

.
- 22 395 38 00, 22 811 01 35
.
-.Kontakt
.
-.eKartony @ Facebook
.
-.eKartony @ Google+
.
-.eKartony @ You Tube
Logowanie | Rejestracja O sklepie Płatności i wysyłka Regulamin Polityka prywatności Cookies FAQ - Często zadawane pytania Kontakt